Υποδοχή Μεταπτυχιακών Φοιτητών ακαδ. έτους 2024-25 / Reception of Students for the acad. year 2024-25

Σκοπός αυτής την συνάντησης είναι να γίνει μία πρώτη επαφή με τους Φοιτητές και του διδάσκοντες, όπου θα συζητηθούν αφενός διαδικαστικά ακαδημαϊκά θέματα (παρακολούθηση μαθημάτων, βαθμολογίες, τρόποι επικοινωνίας με Διδάσκοντες/Γραμματεία κλπ), και ενδεχομένως οι παρευρισκόμενοι να πουν και δύο εισαγωγικά λόγια για τα μαθήματά τους.Η υποδοχή των νέων μεταπτυχιακών φοιτητών του ΔΠΜΣ «Επιστήμη και Τεχνολογία Υλικών» ακαδημαϊκού έτους 2024-2025, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 27/9/2024 και ώρα 12.00 μ.μ. στην Αίθουσα 34 της Σχολής Χημικών Μηχανικών.