Τελετή Απονομής Διπλωμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών στους αποφοίτους των ΔΠΜΣ της Σχολής Χημικών Μηχανικών, ετών 2020 και 2021 – Πρόσκληση

Η Κοσμήτορας της Σχολής Χημικών Μηχανικών, Καθηγήτρια κα Γλυκερία Κακάλη, ο Διευθυντής του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών “Επιστήμη και Τεχνολογία Υλικών“, Καθηγητής κ. Κωνσταντίνος Χαριτίδης και ο Διευθυντής του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών “Υπολογιστική Μηχανική“, Καθηγητής κ. Χαράλαμπος Σαρίμβεης, σας προσκαλούν στην τελετή απονομής Διπλωμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών των ανωτέρω Δ.Π.Μ.Σ. για τις παρακάτω περιόδους:

* περίοδος Φεβρουαρίου, Ιουνίου και Οκτωβρίου 2020
* περίοδος Φεβρουαρίου, Ιουνίου και Οκτωβρίου 2021

Η απονομή θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023, ώρα 17:00 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του κτιρίου Διοίκησης στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου.